All posts by hlavnyadmin

Zoznam členov 2010

Andel Boris
Almášiová Lucia
Baťka Miroslav
Demčáková Monika
Demko Peter
Ďurček Matúš
Ficeri Marek
Gallová Bibiana
Glončáková Marianna
Hlavatovičová Katarína
Jakubec Bruno
Jánský Peter
Kianičková Anna
Kudla Jozef
Kudláček Ľuboslav
Májsky Jozef
Mastráková Eliška
Mokrášová Zuzana
Moravčík Miroslav
Neoral Jozef
Rajcová Katarína
Semelbauer Marek
Stankovič Daniel
Stano Drahomír
Šimovič Tomáš
Václavová Zuzana
Vlasková Rozália

Zoznam členov 2009

Andel Boris
Almáši Michal
Almášiová Lucia
Baťka Miroslav
Demko Peter
Ďurček Matúš
Galo Ivan
Glončáková Marianna
Hlavatovičová Katarína
Jakubec Bruno
Kudla Jozef
Kudláček Ľuboslav
Moravčík Miroslav
Májsky Jozef
Oriešková Katarína
Rajcová Katarína
Stankovič Daniel
Stano Drahomír
Václavová Zuzana
Vlasková Rozália

Zoznam členov 2008

Almáši Michal
Almášiová Lucia
Baťka Miroslav
Demko Peter
Ďurček Matúš
Glončáková Marianna
Grigliak Peter
Jakubec Bruno
Kudla Jozef
Kudláček Ľuboslav
Mastrák Maroš
Májsky Jozef
Oriešková Katarína
Rajcová Katarína
Stankovič Daniel
Stano Drahomír
Štechová Kristína
Štroffeková Eva
Trnovský Marcel
Václavová Zuzana
Vlasková Rozália

Zoznam členov 2007

Almáši Michal
Almášiová Lucia
Baťka Miroslav
Bednáriková Tatiana
Demko Peter
Ďurček Matúš
Hogel Dominik
Jakubec Bruno
Kudla Jozef
Kudláček Ľuboslav
Mastrák Maroš
Májsky Jozef
Oriešková Katarína
Rajcová Katarína
Romšáková Mária
Stankovič Daniel
Stano Drahomír
Ševčík Peter
Štechová Kristína
Štroffeková Eva
Trnovský Marcel – čestný člen
Václavová Zuzana
Vlasková Rozália

Program 2013

použité skratky:
VB – víkendová brigáda
LPOT – letný pracovný ochranársky tábor

MAREC
15. marec – 15. apríl Žabie TAXI 2013
lokalita: Zamarovce – Skalka pri Trenčíne
vedúci: Jozef Kudla + Zuzana Mokrášová + Drahomír D. Stano

Prenosy sa konajú po zotmení (cca od 19:00 do 22:00 hod.), je nutné prihlásiť sa vedúcim úsekov. Účasť na vlastné riziko. Deti do 15 rokov v sprievode rodičov.

APRÍL

5. – 7. apríl VB Európa spláca Grécky dlh; my pohrabme Turecký vrch!
lokalita: Turecký vrch pri Novom Meste nad Váhom
vedúci: Daniel Stankovič + Miroslav Baťka

12. – 14. apríl VB KOZA a Súčania spásajú/spasia Krasín
lokalita: Krasín pri Dolnej Súči
organizuje: o. z. KOZA
vedúci: Anton Anino Belan

26. – 28. apríl VB Tematínu borovice, zavadzajú prevelice
lokalita: Tematín pri Modrovej
organizuje: o. z. KOZA
vedúci: Drahomír D. Stano

MÁJ
10. – 12. máj Prírodoobdivná exkurzia OBČIANSKY preukaz
pre OBČIANSKE ZDRUŽENIE (15 rokov Pre Prírodu)
lokalita: Beckova Tematín + 15. výročie zosnovania o. z. Pre Prírodu
organizuje: o. z. Pre Prírodu, o. z. KOZA, S ChKO Biele Karpaty
vedúce: Katka Rajcová, Sylva Mertanová, Katka Devánová

24. – 26. máj VB Poďte sa nami upratať, aj koláčov sa napapať (upratovanie TS)
lokalita: Grúň v Bošáckej doline, terénna stanica S ChKO Biele Karpaty
organizuje: o. z. KOZA
vedúci: Katka Devánová, Rasťo Staník

JÚL
3. – 10. júl LPOT Dvojgeneračný ochranársky tábor v Bošáckej doline
lokalita: Grúň v Bošáckej doline
organizuje: o. z. KOZA, Centrum environmentálnych aktivít v Trenčíne (CEA)
vedúci: Richard Medal, Katka Devánová

11. – 13. júl
3 v 1 (TROJO ochranárov v JEDNOM stane). Spoločný infostánok na Pohode
lokalita: festival Pohoda na letisku v Trenčíne
organizuje: o. z. Pre Prírodu, o. z. KOZA, S ChKO Biele Karpaty
vedúci: Drahomír D. Stano, Ľubo Kudláček

27. júl – 3. august
LPOT „Lánce feat. Bučkova jama“ – buď pri zrode novej tradície!
lokalita: Omšenská dolina pri Trenčianskych Tepliciach
organizuje: o. z. KOZA
vedúci: Anton Anino Belan

AUGUST

8. – 11. august, 15. – 18. august, 22. – 25. august
LPOT 3 VB ako “Putovný tábor” (JEDEN ochranársky tábor počas TROCH VÍKENDOV)
organizuje: o. z. Pre Prírodu
vedúci: Matúš Ďurček, Drahomír D. Stano

17. – 27. august
Kopaničiarsky týždeň – Bošácka dolina ako na dlani, Lopeník na dohľad
lokalita: Bošácka dolina
organizuje: o. z. KOZA
vedúci: Marek Semelbauer, Jozef Kudla

SEPTEMBER
27. – 29. september
Kurinov vrch a Tlstá hora (KOZA)
lokalita: Chocholná-Velčice
vedúci: Jozef “Chozé” Kudla

OKTÓBER

4. – 6. október
Bradelský potok a Dolné Branné (Pre Prírodu)
lokalita: Horné Sŕnie
vedúci: Matúš Ďurček

18. – 20. október
Krasín (Pre Prírodu)
lokalita: Dolná Súča
vedúci: Drahoš D. Stano

25. – 27. 10.
Vršatec (Pre Prírodu)
lokalita: Vršatecké Podhradie
vedúci: Marián Filípek